Hizmet Sözleşmesi

Php Bot Hizmet Sözleşmesi

Sitemizi Kullanmakta Olan Üyelerimizin Sitemiz Üzerinden Eklemiş Oldukları İçeriklerden Phpbot.Net Sorumlu Tutulamaz.
Sitemizi Kullanmakta Olan Üyelerin Eklemiş Oldukları İçeriklerden Tamamen Kendileri Sorumludur ve Phpbot.Net Kullanıcıların Eklemiş Oldukları İçeriklerden Dolayı Hiç Bir Yasal Sorumluluğu Kabul Edemez.
Sistemimizden Satın Almış Oldugunuz Üyelik Paketi İçerisine Dahil Olan Botları PhpBot.Net'in Değiştirme ve Kaldırma Hakkı Saklıdır.
PhpBot.Net Sistem Kullanıcılarının PhpBot.Net'i Kötüleyici İtibarını Zedeleyici Şekilde Hareketleri Durumunda PhpBot.Net'in Bu Şekilde Davranış Gösteren Üyelerin Üyeliklerini Tamamen Durdurma Hakkı Bulunmaktadır.

Geri iade kapsamına giren müşteriler için gerekli şartlar ve uygulanacak prosedür aşağıda madde madde verilmiştir. Bu şartlar harici işlem yapılmamakla beraber farklı bir uygulama teklif edilemez.

1-) Geri iade kapsamına girecek kişilerin PhpBot.Net yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.
2-) Üyelerin Satın Almış Oldukları Üyeliği Aynı Gün İadesi Dışında İade Hakkı Bulunmamaktadır.
3-) Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.
4-) Geri iade müşterinin sağlıklı bir gerekçe göstermeleri ve PhpBot.Net yetkilileri tarafından kabul edilmesi ile işleme sokulur.

 

Sitemize Her Üye Olan Kişi Üye Kayıt Sayfamızda Bağlantısı Verilen Bu Hizmet Sözleşmesi ve Geri İade Koşullarını Kabul Etmiş Sayılmaktadır.